  • MFR25SFRE52-12R1
MFR25SFRE52-12R1
advertisement
Manufacturer No:
MFR25SFRE52-12R1
HK JDW NO:
898-MFR25SFRE52-12R1
Datasheet:
MFR25SFRE52-12R1
Description:
12.1Ohm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR25SFRE52-12R1
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    12.1Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W