  • MFR25SFBE52-4K64
MFR25SFBE52-4K64
advertisement
Manufacturer No:
MFR25SFBE52-4K64
HK JDW NO:
898-MFR25SFBE52-4K64
Datasheet:
MFR25SFBE52-4K64
Description:
4.64kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR25SFBE52-4K64
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W