  • MFR200FRF52-34R8
MFR200FRF52-34R8
advertisement
Manufacturer No:
MFR200FRF52-34R8
HK JDW NO:
898-MFR200FRF52-34R8
Datasheet:
MFR200FRF52-34R8
Description:
34.8Ohm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR200FRF52-34R8
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    34.8Ohm
  • Power (Watts)
    2W