  • MFR200FRE52-237K
MFR200FRE52-237K
advertisement
Manufacturer No:
MFR200FRE52-237K
HK JDW NO:
898-MFR200FRE52-237K
Datasheet:
MFR200FRE52-237K
Description:
237kOhm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR200FRE52-237K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    237kOhm
  • Power (Watts)
    2W