  • MFR1WSFRE52-47K
MFR1WSFRE52-47K
advertisement
Manufacturer No:
MFR1WSFRE52-47K
HK JDW NO:
898-MFR1WSFRE52-47K
Datasheet:
MFR1WSFRE52-47K
Description:
47kOhm, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR1WSFRE52-47K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Power (Watts)
    1W