  • MFR-50FRF52-20R
MFR-50FRF52-20R
advertisement
Manufacturer No:
MFR-50FRF52-20R
HK JDW NO:
898-MFR-50FRF52-20R
Datasheet:
MFR-50FRF52-20R
Step5Bar-code shipping tag
MFR-50FRF52-20R
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    20Ohms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W