  • MFR-12FTF52-191K
MFR-12FTF52-191K
advertisement
Manufacturer No:
MFR-12FTF52-191K
HK JDW NO:
898-MFR-12FTF52-191K
Datasheet:
MFR-12FTF52-191K
Step5Bar-code shipping tag
MFR-12FTF52-191K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    191kOhm
  • Power (Watts)
    0.167W 1/6W
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    160mW
  • Voltage - Rated DC
    200V