  • MFP50SBRE52-6K19
MFP50SBRE52-6K19
advertisement
Manufacturer No:
MFP50SBRE52-6K19
HK JDW NO:
898-MFP50SBRE52-6K19
Datasheet:
MFP50SBRE52-6K19
Step5Bar-code shipping tag
MFP50SBRE52-6K19
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    6.19kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W