  • MF0207FRD52-118K
MF0207FRD52-118K
advertisement
Manufacturer No:
MF0207FRD52-118K
HK JDW NO:
898-MF0207FRD52-118K
Datasheet:
MF0207FRD52-118K
Description:
118kOhm, 0.6W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MF0207FRD52-118K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    118kOhm
  • Power (Watts)
    0.6W