  • MF0204FRE52-357K
MF0204FRE52-357K
advertisement
Manufacturer No:
MF0204FRE52-357K
HK JDW NO:
898-MF0204FRE52-357K
Datasheet:
MF0204FRE52-357K
Step5Bar-code shipping tag
MF0204FRE52-357K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    357kOhm
  • Power (Watts)
    0.4W