  • MEZDPD4506AS-8535
MEZDPD4506AS-8535
advertisement
Manufacturer No:
MEZDPD4506AS-8535
HK JDW NO:
541-MEZDPD4506AS-8535
Package:
45-PowerBQFN Module
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MEZDPD4506AS-8535
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    45-PowerBQFN Module
  • Series
    MEZDPD4506
  • Size / Dimension
    0.39Lx0.39W x 0.17 H 10.0mmx10.0mmx4.4mm
  • Feature
    Adjustable Output, I2C Interface
  • Part Status
    Active
  • Type
    Non-Isolated PoL Module
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Input (Max)
    45V
  • Voltage - Output 1
    0.6V~22V
  • Voltage - Input (Min)
    4V
  • Current - Output (Max)
    6A