  • MCZ33390EFR2
MCZ33390EFR2
advertisement
Manufacturer No:
MCZ33390EFR2
Manufacturer:
NXP USA Inc.
HK JDW NO:
318-MCZ33390EFR2
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
MCZ33390EFR2
Description:
MCZ33390 Receivers 1/1 Drivers/Receivers
Quantity:
In Stock : 67300
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
MCZ33390EFR2
  • Package / Case
    8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    Transceiver
  • Voltage - Supply
    9V~16V
  • Base Part Number
    MCZ33390
  • Data Rate
    10.4Kbps
  • Protocol
    J1850
  • Number of Drivers/Receivers
    1/1
  • Duplex
    Half
  • Receiver Hysteresis
    200mV