  • MCZ2010AH121L4TA0G
MCZ2010AH121L4TA0G
advertisement
Manufacturer No:
MCZ2010AH121L4TA0G
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-MCZ2010AH121L4TA0G
Package:
0804 (2010 Metric), 8 Lead
Description:
CMC 100MA 4LN 120 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
MCZ2010AH121L4TA0G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0804 (2010 Metric), 8 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Series
    MCZ-AH
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Case Code (Metric)
    2010
  • Case Code (Imperial)
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz