  • MCZ0806AH900L2T
MCZ0806AH900L2T
advertisement
Manufacturer No:
MCZ0806AH900L2T
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-MCZ0806AH900L2T
Package:
Datasheet:
MCZ0806AH900L2T
Description:
Common Mode Chokes Dual 0.175uH 90Ohm 100MHz 0.1A 4Ohm DCR SMD T/R
Step5Bar-code shipping tag
MCZ0806AH900L2T
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    NRND
  • Type
    Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    5VDC