  • MCSR06X6203FTL
MCSR06X6203FTL
advertisement
Manufacturer No:
MCSR06X6203FTL
HK JDW NO:
3958-MCSR06X6203FTL
Package:
0603
Datasheet:
Description:
Ceramic, 620kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MCSR06X6203FTL
  • Package / Case
    0603
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    620kOhm
  • Voltage - Rated
    75V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    75V