  • MCRSD13560F183000RR
MCRSD13560F183000RR
advertisement
Manufacturer No:
MCRSD13560F183000RR
HK JDW NO:
3958-MCRSD13560F183000RR
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCRSD13560F183000RR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Published
    2002
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    30 ppm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%