  • MCR50JZHF8203
MCR50JZHF8203
advertisement
Manufacturer No:
MCR50JZHF8203
HK JDW NO:
687-MCR50JZHF8203
Package:
2010
Datasheet:
Description:
820kOhm,
Quantity:
In Stock : 1672
Step5Bar-code shipping tag
MCR50JZHF8203
  • Package / Case
    2010
  • Resistance
    820kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Voltage - Rated DC
    200V