  • MCR50JZHF6983
MCR50JZHF6983
advertisement
Manufacturer No:
MCR50JZHF6983
HK JDW NO:
687-MCR50JZHF6983
Package:
2010
Datasheet:
Description:
698kOhm,
Quantity:
In Stock : 15966
Step5Bar-code shipping tag
MCR50JZHF6983
  • Package / Case
    2010
  • Resistance
    698kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Voltage - Rated DC
    200V