  • MCR18FZPF6810
MCR18FZPF6810
advertisement
Manufacturer No:
MCR18FZPF6810
HK JDW NO:
687-MCR18FZPF6810
Quantity:
In Stock : 1835
Step5Bar-code shipping tag
MCR18FZPF6810
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    681Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Dissipation-Max
    250mW
  • Height
    660.4μm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.6002mm