  • MCR18FZHJ434
MCR18FZHJ434
advertisement
Manufacturer No:
MCR18FZHJ434
HK JDW NO:
687-MCR18FZHJ434
Description:
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, 430000Ohm, 5%,
Quantity:
In Stock : 7968
Step5Bar-code shipping tag
MCR18FZHJ434
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    430000Ohm
    TR, PAPER
  • Technology
    METAL GLAZE/THICK FILM
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    200V
  • Rated Temperature
    70°C