  • MCR18FZHJ302
MCR18FZHJ302
advertisement
Manufacturer No:
MCR18FZHJ302
HK JDW NO:
687-MCR18FZHJ302
Quantity:
In Stock : 15193
Step5Bar-code shipping tag
MCR18FZHJ302
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3kOhm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Composition
    Thick Film
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    200V
  • Rated Temperature
    70°C