  • MCR18FZHF2001
MCR18FZHF2001
advertisement
Manufacturer No:
MCR18FZHF2001
HK JDW NO:
687-MCR18FZHF2001
Quantity:
In Stock : 10057
Step5Bar-code shipping tag
MCR18FZHF2001
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2000Ohm
    TR, PAPER
  • Technology
    METAL GLAZE/THICK FILM
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    200V
  • Rated Temperature
    70°C