  • MCR18ERTF5104
MCR18ERTF5104
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF5104
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF5104
Package:
1206
Datasheet:
Description:
5.1MOhm,
Quantity:
In Stock : 13823
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF5104
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    5.1MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V