  • MCR18ERTF4994
MCR18ERTF4994
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF4994
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF4994
Package:
1206
Quantity:
In Stock : 6602
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF4994
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    4.99MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V