  • MCR18ERTF4644
MCR18ERTF4644
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF4644
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF4644
Package:
1206
Datasheet:
Description:
4.64MOhm,
Quantity:
In Stock : 6843
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF4644
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    4.64MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V