  • MCR18ERTF4424
MCR18ERTF4424
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF4424
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF4424
Package:
1206
Datasheet:
Description:
4.42MOhm,
Quantity:
In Stock : 9846
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF4424
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    4.42MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V