  • MCR10ERTF8664
MCR10ERTF8664
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTF8664
HK JDW NO:
687-MCR10ERTF8664
Package:
0805
Datasheet:
Description:
8.66MOhm,
Quantity:
In Stock : 12234
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTF8664
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    8.66MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V