  • MCR10ERTF5104
MCR10ERTF5104
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTF5104
HK JDW NO:
687-MCR10ERTF5104
Package:
0805
Datasheet:
Description:
5.1MOhm,
Quantity:
In Stock : 1953
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTF5104
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    5.1MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V