  • MCR10ERTF3014
MCR10ERTF3014
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTF3014
HK JDW NO:
687-MCR10ERTF3014
Package:
0805
Datasheet:
Description:
3.01MOhm,
Quantity:
In Stock : 5169
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTF3014
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    3.01MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V