  • MCR10ERTD9534
MCR10ERTD9534
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD9534
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD9534
Package:
0805
Datasheet:
Description:
9.53MOhm,
Quantity:
In Stock : 12973
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD9534
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    9.53MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V