  • MCR10ERTD9313
MCR10ERTD9313
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD9313
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD9313
Package:
0805
Quantity:
In Stock : 8695
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD9313
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    931kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V