  • MCR10ERTD84R5
MCR10ERTD84R5
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD84R5
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD84R5
Description:
84.5Ohm,
Quantity:
In Stock : 14266
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD84R5
  • Resistance
    84.5Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V