  • MCR10ERTD8452
MCR10ERTD8452
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD8452
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD8452
Description:
84.5kOhm,
Quantity:
In Stock : 9837
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD8452
  • Resistance
    84.5kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V