  • MCR10ERTD73R2
MCR10ERTD73R2
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD73R2
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD73R2
Description:
73.2Ohm,
Quantity:
In Stock : 15100
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD73R2
  • Resistance
    73.2Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V