  • MCR10ERTD7153
MCR10ERTD7153
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD7153
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD7153
Description:
715kOhm,
Quantity:
In Stock : 2812
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD7153
  • Resistance
    715kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V