  • MCR10ERTD6R19
MCR10ERTD6R19
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD6R19
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD6R19
Description:
6.19Ohm,
Quantity:
In Stock : 2584
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD6R19
  • Resistance
    6.19Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V