  • MCR10ERTD68R1
MCR10ERTD68R1
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD68R1
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD68R1
Description:
68.1Ohm,
Quantity:
In Stock : 11656
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD68R1
  • Resistance
    68.1Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V