  • MCR10ERTD6805
MCR10ERTD6805
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD6805
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD6805
Description:
68MOhm,
Quantity:
In Stock : 4331
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD6805
  • Resistance
    68MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V