  • MCR10ERTD54R9
MCR10ERTD54R9
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD54R9
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD54R9
Description:
54.9Ohm,
Quantity:
In Stock : 12174
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD54R9
  • Resistance
    54.9Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V