  • MCR10ERTD4992
MCR10ERTD4992
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD4992
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD4992
Description:
49.9kOhm,
Quantity:
In Stock : 15869
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD4992
  • Resistance
    49.9kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V