  • MCR10ERTD4705
MCR10ERTD4705
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD4705
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD4705
Description:
47MOhm,
Quantity:
In Stock : 15465
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD4705
  • Resistance
    47MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V