  • MCR10ERTD45R3
MCR10ERTD45R3
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD45R3
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD45R3
Description:
45.3Ohm,
Quantity:
In Stock : 11770
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD45R3
  • Resistance
    45.3Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V