  • MCR10ERTD3R92
MCR10ERTD3R92
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3R92
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3R92
Datasheet:
MCR10ERTD3R92
Description:
3.92Ohm,
Quantity:
In Stock : 16020
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3R92
  • Resistance
    3.92Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V