  • MCR10ERTD3904
MCR10ERTD3904
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3904
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3904
Datasheet:
MCR10ERTD3904
Description:
3.9MOhm,
Quantity:
In Stock : 5581
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3904
  • Resistance
    3.9MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V