  • MCR10ERTD3901
MCR10ERTD3901
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3901
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3901
Datasheet:
MCR10ERTD3901
Description:
3.9kOhm,
Quantity:
In Stock : 8257
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3901
  • Resistance
    3.9kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V