  • MCR10ERTD3404
MCR10ERTD3404
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3404
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3404
Datasheet:
MCR10ERTD3404
Description:
3.4MOhm,
Quantity:
In Stock : 1295
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3404
  • Package / Case
    0805
  • Published
  • Resistance
    3.4MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V