  • MCR10ERTD30R9
MCR10ERTD30R9
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD30R9
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD30R9
Datasheet:
MCR10ERTD30R9
Description:
30.9Ohm,
Quantity:
In Stock : 6988
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD30R9
  • Resistance
    30.9Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V