  • MCR10ERTD2704
MCR10ERTD2704
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD2704
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD2704
Datasheet:
MCR10ERTD2704
Description:
2.7MOhm,
Quantity:
In Stock : 1658
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD2704
  • Resistance
    2.7MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V