  • MCR10ERTD2321
MCR10ERTD2321
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD2321
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD2321
Datasheet:
MCR10ERTD2321
Description:
2.32kOhm,
Quantity:
In Stock : 12415
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD2321
  • Resistance
    2.32kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V