  • MCR10ERTD1R00
MCR10ERTD1R00
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1R00
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1R00
Datasheet:
MCR10ERTD1R00
Description:
1Ohm,
Quantity:
In Stock : 10029
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1R00
  • Resistance
    1Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V